Tło wcag
Rozmiar tekstu
AA++A+++
Zmień kontrast
19 lipca 2022

Regulamin promocji „Dni Biskupca” 23.07.2022r

Regulamin promocji „Dni Biskupca”
Zasady promocji:
1. Odpowiedz na jedno z trzech pytań konkursowych.
2. Każda osoba odpowiadająca na pytanie otrzyma drobny upominek.
3. Odpowiedz dobrze, wypełnij kupon na loterię i wyraź zgodę na kontakt.
4. Osoby, które wypełnią kupon na loterię wezmą udział w losowaniu nagrody głównej pod koniec dnia! Jeśli wygrasz, a nie będzie Cię na losowaniu, zadzwonimy do Ciebie.
5. Każda osoba, która wypełni kupon na loterię, jeśli zdecyduje się podpisać z nami umowę na usługi Mój Światłowód w trakcie 12 miesięcy od wypełnienia kuponu, otrzyma w prezencie 50 zł na swoje saldo klienta. Przekazanie środków odbędzie się po pierwszym miesiącu świadczenia usługi.
Dodatkowe zapisy:
1. Organizatorem promocji jest firma PPHU Macrosat – operator marki Mój Światłowód.
2. Promocja obowiązuje tylko podczas wydarzenia promocyjnego organizowanego przez firmę Macrosat w dniu 23 lipca 2022 r. Promocja obowiązuje tylko dla pełnoletnich mieszkańców Biskupca oraz gmin Biskupiec, Dźwierzuty, Sorkwity, Kolno , którzy nie podpisali jeszcze umowy z firmą Macrosat (operatorem marki Mój Światłowód).
3. Nagrody zostaną ogłoszone podczas wydarzenia przez organizatora.
4. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.
5. Odbiór nagród będzie możliwy w salonie Mój Światłowód w Biskupcu (ul. Żeromskiego 14) w godzinach pracy salonu.
6. Przekazanie danych na kuponie i wyrażenie zgody na kontakt marketingowy jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w loterii.
7. Wypełnienie kuponu promocyjnego jest równoważne z wyrażeniem zgody na kontakt telefoniczny przedstawicieli firmy PPHU Macrosat (operatora marki Mój Światłowód) w celu przedstawienia swojej oferty. Zgoda na kontakt marketingowy może zostać wycofana w dowolnym momencie. Dane z kuponu nie będą przekazywane innym podmiotom.
8. Administratorem danych osobowych jest firma PPHU Macrosat zarejestrowana w Barczewie, ul. Wojska Polskiego 7, nr tel. 89 674 00 00.
9. W przypadku zaistnienia nieprzewidzianych sytuacji Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji lub jej odwołania w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.