Tło wcag
Rozmiar tekstu
AA++A+++
Zmień kontrast

Internet, telewizja i telefonu to dziś niesamowite okno na świat. Doskonale rozumiemy to w Macrosat, dlatego dokładamy specjalnych wysiłków, aby zapewnić każdej osobie łatwy i przyjazny dostęp do naszych usług. Od wielu lat zapewniamy szereg ułatwień dla osób niepełnosprawnych. Jeśli zależałoby Ci na jakimś ułatwieniu, którego nie ma na poniższej liście, skontaktuj się z nami – postaramy się wyjść Twoim potrzebom naprzeciw.

 

Dla osób głuchoniemych

W naszych biurach istnieje możliwość umówienia się na rozmowę w asyście tłumacza języka migowego. Jest to oczywiście bezpłatne. Konieczne jest jednak umówienie takiego spotkania z kilkudniowym wyprzedzeniem. W tym celu po prostu skontaktuj się z nami w dogodny dla siebie sposób, np. mailowo czy w wiadomości na facebooku.

 

Dla osób z ograniczoną mobilnością ruchową

Niestety nie wszystkie nasze biura obsługi są łatwo dostępne dla osób z ograniczoną mobilnością. Staramy się jednak zawsze stworzyć możliwości do zdalnego załatwienia wszystkich spraw. Możemy przedstawić Ci ofertę telefonicznie lub mailowo, a dokumenty przesłać pocztą. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy dogodną dla Ciebie formę kontaktu.

 

Dla osób niesamodzielnych

Istnieje możliwość załatwienia większości spraw przy pomocy upoważnienia osoby trzeciej. Więcej na ten temat dowiesz się w dziale „Pomoc”.

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych Biuro Obsługi Klienta Biskupiec