Tło wcag
Rozmiar tekstu
AA++A+++
Zmień kontrast

Specjalna oferta dla Biskupca

Już niebawem uruchamiamy nasze usługi pod 825 nowymi adresami w Biskupcu! Dołączą one do dotychczas dostępnych 2000 adresów na terenie tego miasta. Dzięki temu nasza sieć stanie się jedną z największych pod względem zasięgu światłowodu w Biskupcu. Wszystkim klientom w naszym biskupieckim zasięgu oferujemy pakiety usług w obniżonych cenach na cały czas trwania umowy oraz co najmniej 3 miesiące usług za złotówkę. Szczegóły tej oferty znajdują się niżej.

Nowe adresy jakie przyłączamy do naszej sieci w Biskupcu będą na ulicach: Al. Broni, Al. Niepodległości, Al. Wojska Polskiego, Armii Krajowej, Bohaterów, Chrobrego, Grunwaldzka, Harcerska, Jeziorna, Kilińskiego, Kombatantów, Kościuszki, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Lazurowa, Leśna, Liszewskiego, Ludowa, Matejki, Mickiewicza, Modra, Myśliwska, Okrężna, Okrzei, Parkowa, Plażowa, Polna, Poznańska, Repatriantów, Słoneczna, Sosnowa, Szczerbiec, Śmiała, Urocza, Warszawska, Wiosenna, Wiśniowa, Wojewódzka, Zielona, Zucha, Żółkiewskiego, Żytnia. 

Aby dowiedzieć się czy będziemy obsługiwać Twój numer domu/mieszkania możesz odwiedzić nasz Salon w Biskupcu, zadzwoń pod 89 674 02 00 lub sprawdź w naszej wyszukiwarce adresów (jeśli zobaczysz w niej swój adres, jesteś w naszym zasięgu).

Promocyjna oferta dla Biskupca!

Na początek dla każdego nowego klienta w Biskupcu co najmniej 3 miesiące za złotówkę! Potem korzystaj ze specjalnego pakietu promocyjnego!

Pakiety promocyjne dla Biskupca:

Ceny na usługi świadczone w zabudowie wielorodzinnej na terenie Biskupca, przy wyborze funkcji E-BOK, przy umowie na czas określony 24 miesiące dla nowych klientów. Promocje ważne do odwołania.

Aby zamówić nasze usługi, zapraszamy do skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta.

Skontaktuj się z nami

Masz inne pytania?

Napisz do nas, na pewno odpiszemy!

  Wszystkie pola są wymagane

  Imię i nazwisko

  Adres email

  i/lub

  Nr telefonu

  Wiadomość

  ADRES ŚWIADCZENIA USŁUGI

  Miasto

  Ulica

  Nr budynku

  Nr mieszkania