UA-46988558-1
Tło wcag
Rozmiar tekstu
AA++A+++
Zmień kontrast

Wiosenna Akcja Przyłączeniowa

Uruchomiliśmy Wiosenną Akcję Przyłączeniową! W związku z poprawą pogody jest to najlepszy moment w roku na zaplanowanie prac związanych z wykonaniem nowego przyłącza kablówki. Pomimo naszych najlepszych starań, takie procedury potrafią trochę potrwać – musimy przeprowadzić niezbędne pomiary, wykonać projekty budowlane i uzyskać urzędowe zezwolenia. Dlatego właśnie warto nie zwlekać i skontaktować się z nami już teraz aby zaplanować prace w nadchodzącym sezonie.

Jeżeli w ostatnich latach wykonywałeś weryfikację możliwości przyłączeniowych pod Twoim adresem i była ona negatywna – skontaktuj się z nami ponownie. W ostatnich latach zasięg naszej sieci mocno się zmienił i chętnie zweryfikujemy obecne możliwości dla Twojego adresu.

W ramach tej akcji przyłączeniowej możesz zarówno przyłączyć nowe łącze do swojej posesji/mieszkania, ale też możesz zamienić już istniejące, klasyczne łącze na nowoczesny światłowód. Z modernizacją łącza nie musisz czekać do obowiązującej końca umowy.

Zmiana na światłowód przynosi dużo korzyści: dużo stabilniejsze łącze, szybszy internet i nowocześniejsze usługi. Jednak aby przeprowadzić taką zmianę musimy położyć nowy kabel światłowodowy do Twojego domu. I choć taki kabel bardzo łatwo ukryć w mieszkaniu – np. za listwą przypodłogową (kabel ma zaledwie 3 milimetry grubości!) to zazwyczaj konieczne jest wykonanie prac ziemnych związanych z doprowadzeniem kabla do posesji.

Skontaktuj się z nami pod numerem 89 674 0000 lub odwiedź jedno z naszych Biur Obsługi. Sytuacja pod każdym adresem jest inna, dlatego przeprowadzimy weryfikację techniczną specjalnie dla Twojego adresu. Na jej podstawie przedstawimy Ci indywidualną, niezobowiązującą ofertę.

Zadzwoń i poznaj możliwości przyłączenia pod Twoim adresem